eshop muj-kompas.cz


Kalendář akcí

Workshopy a semináře  Aleše Kaliny po celé ČR i SR  najdete souhrnně na jeho osobním webu www.ales-kalina.cz zde >>

 

 

Postřehy účastníků naššich seminářů.

Pokud nemáte možnost zúčastnit se přednášek osobně a rádi byste se o nich více dozvěděli, objednejte si naše DVD

CD „Time management 21. století
Máte problémy s plánováním času? Nic nestíháte? Chtěli byste být efektivnější a mít více času pro sebe a své zájmy? Naučte se s pomocí nového CD Aleše Kaliny pracovat s časem. Více zde.
DVD záznam z přednášky „Odhalte svůj talent“
Objevte své talentové vlohy a nastartujte vaši profesní kariéru tím správným směrem! Podívejte se na záznam z přednášky uznávaného kouče a odborníka na psychiku Aleše Kaliny. Více zde.
CD Aleše Kaliny „Základní principy výchovy dětí“
Nebuďte jako 90% rodičů, kteří nezvládají výchovu svých dětí. Zajistěte vašim dětem šťastný život bez depresí a vychovejte ze svých dětí úspěšné jedince! Více zde.
CD Aleše Kaliny „Odhalte svůj talent“
Odhalte tajemství talentových vloh a zjistěte pro jakou práci se hodíte. Audio programem vás bude provázet Aleš Kalina a Lenka Černá. Navíc získáte 4 BONUSY ZDARMA! zde.
DVD Aleše Kaliny o dobrém pocitu
Nestihli jste motivační přednášku Aleše Kaliny o dobrém pocitu? Hledáte životní rovnováhu a chcete se v životě cítit dobře? Podívejte se na záznam z přednášky Aleše Kaliny z pohodlí vašeho domova. zde.
DVD o financích - záznam přednášky
Chcete vydělávat více peněz, ale nevíte jak na to? Chcete se zbavit kolotoče dluhů? Neváhejte a objednejte si praktické DVD o financích Aleše Kaliny záznam z přednášky. Více informací se dozvíte zde.
CD „7 metod pro rozpoznání životního partnera“
Vybíráte si stále dokola nevhodné partnery a bojíte se, že nenajdete toho pravého? Zkuste si nejprve poslechnout nové CD uznávaného kouče Aleše Kaliny, kde se dozvíte o osvědčených metodách k nalezení správného životního partnera. Více informací se dozvíte zde.
CD „7 kroků k získání bohatství“ od Aleše Kaliny
Chcete zbohatnout a nevíte, jak na to? Zalekli jste se finanční krize a bojíte se o své peníze? Už se bát nemusíte! Máme pro Vás jedinečné CD bývalého finančního ředitele Microsoftu Aleše Kaliny. Více informací se dozvíte zde.
Praktické CD Aleše Kaliny o Emočních rovnicích
Slyšeli jste již o patentované metodě Emočních rovnic Aleše Kaliny a chtěli byste si ji prakticky vyzkoušet? Máte jedinečnou šanci si objednat nové CD „Emoční rovnice- Revoluční metoda pro změnu života“, ke kterému dostanete 3 bonusy zdarma. zde.
I ty se můžeš cítit dobře CD
Objevte umění cítit se dobře spolu s vynálezcem patentované metody Emočních rovnic Alešem Kalinou. Neváhejte a objednejte si motivační CD „I ty se můžeš cítit dobře“. zde.
Jak utvářet vztah podle svých představ DVD
Chcete poznat toho pravého a mít harmonický vztah na celý život plný lásky a porozumění? Tak právě pro vás je určeno nové DVD Aleše Kaliny s názvem: „Jak utvářet vztah podle svých představ“ zde.
Odhalte své Emoční rovnice DVD
Chtěli byste si poslechnout přednášku Aleše Kaliny, ale nemůžete se zúčastnit semináře? Máme pro vás řešení: DVD „Odhalte své Emoční rovnice a zbavte se tak nepříjemných myšlenek“. zde.

 

Doporučujeme:  Muj-kompas.cz | CD Time management | CD o výchově dětí | DVD o talentu | DVD o dobrém pocitu | Životní partner | DVD finance | Jak zbohatnout | | Dobrý pocit | Léčba deprese | Partnerske vztahy | Emocni-rovnice.cz
Copyright © 2013  MindSoft s.r.o. Ochrana osobních údajů | RSS