eshop muj-kompas.cz


Reference deprese

Rovnice zafungovaly tak neuvěřitelným způsobem, že ještě teď tomu nemůžu uvěřit. Mé desetileté motání se v kruhu nabralo nečekaně rychlých obrátek. Školní rok to byl pro mě opravdu poslední, avšak namísto k Vám do učení jsem nastoupila na mateřskou. Mám dceru Elišku, tak jak jsem si to vysnila v rovnicích, skvělého partnera, se kterým si moc rozumím a plní se mi i rekonsktrukce půdního bytu…No, co na to říct…Na vlastní kůži jsem pocítila sílu rovnic.

Alex

Od léta loňského roku jsem absolvoval řadu konzultací s Lucií Königovou a po dnešní „derniéře“ v podobě kontrolní konzultace mi nezbývá než si postěžovat. A sice na to, že už vše skončilo, skoro bych si snad přál abych měl ještě nějaké problémy a pokračoval v konzultacích. Musím smeknout před naprosto profesionálním a přitom velice přátelským přístupem, každá konzultace s Lucií mi dala neuvěřitelně moc, leckdy jsem zejména zpočátku přicházel s totálním zmatkem v hlavě, neschopen vymyslet co a jak dělat, často i špatnou náladou, ale od Lucie jsem vždy odcházel ve skvělé náladě a se spoustou nových inspirativních myšlenek i notnou dávkou motivace.

Teď zpětně mi přijde až neuvěřitelné jak velká část otočených ER cílených „za dva roky“ se mi už projevuje v mém životě po pouhých pár měsících. Lucie odvedla skvělou práci, ukázala mi cestu a možnosti jak změnit sám sebe a svůj život, takže dnes sebevědomě kráčím vstříc spokojené budoucnosti plné splněných snů.
Jestli je u vás v Mindsoftu možná nějaká forma „pochvaly před nastoupenou jednotkou“ tak se za ní pro Lucii velice přimlouvám, plně si za svojí perfektní práci ocenění zaslouží.

Erik

Dobrý den, paní Königová, ještě jednou děkuji za Vaši pomoc. Ukázala jste mi cestu k mému vlastnímu JÁ. Konzultace mi otevřely oči, uvědomila jsem si, že jsem byla vězněm a žalářníkem zároveň, že jsem se nechávala ovlivnit v nových situacích starými zkušenostmi nebo názory druhých, moje víra a důvěra v sama sebe byla nulová, a cokoliv nového v mém životě jsem přijímala jako problém.Dnes již mohu říci, že jsem zpět v životě, který mě těší, vnímám ho jako smysluplný, věřím a žiji v naději. Každý malý krůček dopředu, je pro mě velice cenný, když chvilku nemám sílu udělat další, naordinuji si relaxaci, aby nabrala potřebnou energii a ten další krůček udělala znovu a vždy si uvědomuji to veliké úsilí a obrovský kus vlastní práce sama na sobě a na tom stavím dál. Říkám si, když už se ti podařilo dojít sem, tak můžeš jít ještě dál, pomalu, ale jistě. Moc se za to chválím a jsem na sebe pyšná. Mým největším přáním je, abych v sobě tento rytmus udržela, s pocitem, že je to můj život a řídím si ho sama a dost dobře.

Hanka

Chci vám poděkovat, pane Kalino, za vaše objevení metody emočních rovnic. Metoda je vyjímečná, jedinečná, u nás revoluční. Já takové věci vyhledávám a miluji. Obrovský dík patří i vaší kolegyni Lence Černé. Díky ní a emočním rovnicím jsem se vydala na cestu, která mě dovedla k dobrému pocitu, který je k nezaplacení a já si ho již nenechám nikým a ničím vzít. Jsem šťastná, že jste, že jsem vás našla, že jsem na sobě mohla takto pracovat.

Lenka

Jsem moc ráda, že jsem se setkala s tak výjimečným člověkem, jakým Aleš je, a díky jeho metodě emočních rovnic jsem si nejenom zvýšila sebevědomí, ale změnil se mi i celý život.

Martina

Pěkný den Aleši,
před časem jsem k vám přišla totálně psychicky rozhozená, zničená. Brečela jsem sama nad sebou. Je pravdou, že mi chvíli mi trvalo uvěřit tomu, že se člověk může změnit. Vlastně, že může změnit svůj mozek a hlavně porozumět sám sobě. Pochopení sebe sama je těžké stejně jako to naučit se mít rád sama sebe. Konzultace s vámi mi daly hodně. Přiznávám, nebylo to vždy veselé, ale pokud chce člověk se sebou něco dělat, tak musí nejdříve ze sebe odhodit všechen ten nános z let předchozích. Pomohl jste mi nastarovat nový život. Teď jsem ve fázi, kdy změny probíhají, není to nic příjemného, ale zároveň vím, že bych to předtím nikdy nedokázala. Věřím, že se změna podaří a já začnu žít svůj nový život a budu jednoduše šťastná a v pohodě. Určitě se ještě uvidíme, protože Vám chci sdělit zda se mi vše povedlo a já vše zvládla. Aleši, děkuji Vám za pomoc. Přeji Vám ať Vaše dobré myšlenky a poznatky, můžete pomocí Vaší knihy pustit do světa, protože dobrého není nikdy dost.

Zdenka

Je krásné nahlédnout do své hlavičky a zjistit, že nic není problém. Že pokud si chceme udělat ze života pohádku, tak si ji prostě uděláme. A je úžasné, že tady existuje kouzelník jménem Aleš, který vám s tím pomůže. Navíc setkání s tímto lidským čarodějem vás nabije pozitivní energií, aspoň já jsem to tak měl.

David

Zdravím Lenko, přemýšlel jsem, jak Vaší práci co nejvýstižněji ohodnotit. Protože to je spíše na delší povídání. Pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život, o kterém se mi předtím ani nesnilo a vidět svět kolem sebe úplně jinýma očima. Za to jsem vám nesmírně vděčný a peníze, které jsem za to u Vás dal, budu pokládat jako nejlepší investici v mém životě.

Pavel

Tu spoustu času a energie, kterou jsem v minulém roce věnovala nekonečnému přemítání nad svým osobním životem, bych dnes určitě využila lépe :-) Díky konzultacím, které jsem měla možnost absolvovat s Lenkou Černou, jsem si udělala pořádek v soukromí a díky uspořenému času se začala více věnovat sama sobě, svému zdraví a kondici. Otočené emoční rovnice fungují a život zase nabral správný směr :-) Nezbývá než poděkovat.

Růžena

Vlastně jsem věděl, proč mně je tak zle. Ale neuměl jsem to pojmenovat, uchopit a řádně s tím zatřepat. Potřeboval jsem na tom dně nějaký jednoduchý a funkční koncept, jak se z toho dna vyhrabat. Ono se na tom dně totiž špatně dýchá, uf, je to vlastně spíš lapání po dechu! Lenka mě prostě dokázala popostrčit správným směrem. Musíte to odpracovat, ale v principu to je jednoduché a elegantní. V jednoduchosti je krása, a to bez ohledu, kam si s sebou ten mozek vezmete. Odhození nepotřebného nákladu je tak osvěžující a ulehčující!

Tomáš

Dobrý večer pane Kalino. Včera jsem zažila obrovskou radost a chci se s Vámi o ni podělit, protože je to vaše zásluha! Krásně mi na třídních schůzkách zafungovala rovnice: Jsem úplně klidná a vyrovnaná, nebojím se vyjádřit svůj názor. Žádná panika, žádné nervové zhroucení, panika jako loni. Paráda! Dále převracím a vkládám rovnice a hlavně se už tolik nebojím.

Děkuju, S.

Ahoj Aleši, doufám, že si na mě ještě vzpomínáš. Chtěla bych se s Tebou podělit s tím co mě potkalo. Půl roku po našich schůzkách jsem se konečně zamilovala, ale úplně. Připadá mi, že mi není 52, ale 15. Jsem maximálně šťastná a nic najednou není problém. Chystáme i další změny. Chceme si na horách postavit baráček a být spolu. Cítím, že konečně je to pravé. Moc si spolu rozumíme a naše láska je vzájemná. Chtěla bych Ti poděkovat, že jsem Tě mohla navštěvovat. Tvé návštěvy mě posunuly k těmto novým zítřkům. Přeji Tobě i všem lidem lásku, přátelství a klid v duši.

Jana P.

Ahoj Aleši, často myslím na to, že Ti musím poděkovat za příjemnou změnu ve svých pocitech. Jsem strašně ráda, že jsem se dostala na takové dno a vyhledala Tě, abych se mohla dostat zpět a výše. Je úžasné naučit se ovládat své emoce a pocity, díky.

Monika

Milá Lenko, moc Vám tímto děkuji za pomoc při vyřešení mých problémů. Přišla jsem k Vám s prosbou o pomoc v partnerském vztahu a díky Vaší pomoci jsem konečně vyřešila i mé negativní zážitky z dětství, které mě provázely až do dospělosti a měly vliv i na můj partnerský život. Konečně jsem je s Vaší pomocí definitivně vyřešila, odstranila a tím si i vyčistila hlavu. Opravdu se mi hrozně ulevilo. Plno věcí mě tížilo a ani jsem si to pořádně neuvědomovala. Díky Vám jsem si v hlavě vše srovnala. Umíte nazvat pocity pravým jménem a dala jste mi odvahu jít dál svou cestou.

Moc Vám ještě jednou děkuji. Cítím se díky Vám skvěle a zvedla jste mi sebevědomí.

Ivana

Dobrý den pane Kalino. Konečně jsem si sedl na oběd a mám čas přemýšlet nad naším sezením. Mám rád věci, které jsou jasně dány svojí srozumitelností a jasností. Musím přiznat-a to tedy bez nějakých servítek a poklon, že po čase stráveném s Vámi živou diskuzí, se cítím úplně fajn, než když jsem jel na naši schůzku.

Věřím tomu, že kladné ohlasy vašich klientů na webu jsou oprávněné a mají svá opodstatnění. Já po tomto našem setkání o tom hodně přemýšlím a konstatuji, že se mně už i od věcí, které jsem nemohl spoustě lidí říct, hodně ulevilo,že jsem si je dovolil říct Vám hned při našem prvním sezení.

Na mě jste udělal velký dojem svým vystupováním a přístupem ke klientovi jako takovému.Měl jsem z Vás pocit , jako kdybych nepřijel k člověku,který se touto složitou prací živí,ale spíše jako ke kamarádovi, kterého znám dlouho a který mně chce pomoci z dané situace.Což jsem po čtyřech návštěvách u pana psychiatra necítil a pokud to tam není , tak se nedá nic dělat. Po našem rozhovoru jsem zjistil, že mám velkou chuť svůj život změnit, včetně svých nálad a vůbec celkovým postojem a náhledem na život. Chtěl bych, aby taky i má přítelkyně měla vedle sebe chlapa, o kterého se může kdykoliv opřít a ne jenom trosku, která se uchyluje do ústraní a vše bude argumentovat depresemi, úzkostí a strachem. V našem případě, kdy spolu plánujeme do budoucna rodinu, bych si taky vyčítal, kdybych nebyl pro svého potomka tím správným tátou,ale nějakým slabochem, který by byl na práškách ,a nebo to doháněl a léčil pitím. Byl bych hrozně moc rád, kdybychom se dohodli na naší spolupráci, protože z mé strany je důvěra k Vám na nejvyšší úrovni..

S pozdravem

Jan

A ještě jedna věc. Skutečné otáčení emočních rovnic funguje. Cítím to. Je to občas dřina, ale už příjemná. A hlavně, odpadly kompletně depky. Ty špatné nálady teď jsou jen občasné nedostatky odvahy si občas přiznat pravdu a postavit se reálnému problému vzpříma. Je to pokrok, mé myšlení se otvírá do dimenzí, kde neexistuje strach a kde je odvaha a láska, pochopení… a nekonečná svoboda. :)) a vše se to prokousává na povrch do života.

Josef

Nemám už žádný depky, které by mě srážely na zem, neberu drogy, nechlastám, snažím se vyhledávat společnost, která mě rozvíjí a se kterou se cítím fajn. Mám přítelkyni. Předplacený fitko na rok a založenou kapelu.
A osamostatnil jsem se na tolik, ze už třetí měsíc bydlím sám a zvládám to k vlastní spokojenosti.

Zaměstnávám druhý měsíc dva nové lidi a myslím, ze s nimi mám dobry vztah…. a hlavně si věřím a mám vyzkoušený, že to co mám v hlavě, to dělám! Uvědomuji si, ze je to obrovsky pokrok, a chci jít dál. Děkuji za konzultace. Super práce.

Milan

Alešova metoda, kterou si dovolím nazvat pro mě revoluční, mi pomohla změnit život. Geniální ji vidím v tom, že mi Aleš neříká, co mám dělat nebo jak se mám chovat, ale její hlavní přínos vidím v posílení mého vlastního sebevědomí a osvobození mojí individuality, která se roky v každém z nás utkává se zavedenými vzorci chování, které jsme si každý zapsali od svého okolí v dětství v období výchovy. Výsledkem toho je pak náš všelijak zamotaný život. Zmítání se mezi tím, co bychom od života chtěli a co z něj skutečně máme. Na cestu pohodovým životem jsem se s Alešovou pomocí konečně vydal také já.

Honza

Celý můj téměř padesátiletý život hledám harmonii těla a ducha, různé životní události mě dostaly až na samotné dno, přátelé, poradci, léčitelé, doktoři, mi načas pomohli, hledala jsem dál, v hloubi duše jsem věřila, že potkám někoho, kdo mi pomůže natrvalo, téměř na konci sil, kdy i má víra pohasínala, jsem potkala Aleše.
S hlubokou úctou, pokorou a s nesmírnou láskou, Aleši, děkuji za pomoc, jsi pro mě ztělesněný zázrak, vrátil jsi mi chuť žít. Kéž práci s emočními rovnicemi pozná co nejvíce lidí, kéž dokážu splatit obrovský dluh k tobě.

Jitka

Spolupráce s vámi při léčbě deprese byla výborná. Problémy jsme řešili telefonicky nebo osobní schůzkou. Stanovili jsme emoční rovnice, které jsem si opakoval a můj stav se lepšil. Měl jsem postupně radost ze života a problémy jsem začal lépe řešit. Práce se mi dařila a dostal jsem se zpět do výborné psychické i fyzické kondice.

Miroslav

Chtěla jsem ti poděkovat za konzultace. Jsou prima a myslím, že mě v poslední době podržely hodně i v osobním životě. Co se týče emočních rovnic, tak mi až dneska začíná docházet jejich síla a charakterizovala bych je asi jedním slovem „geniální“.

Martina P.

Setkání s Lenkou bylo pro mne klíčové. V té době jsem procházela životní krizí, která se stupňovala a já jsem zoufale hledala cestu, jak z toho ven. Nepomohla ani nekonečná a opakovaná sezení s psychology. Hned na první schůzce mi bylo jasné, že tohle je ta správná cesta. Lenka je nejen velmi charismatická osobnost, ale také profesionál. Nazývá věci pravými jmény, a narozdíl od psychologů dokáže nabídnou jasné řešení. Lenka je člověk, kterého si hned oblíbíte a napadne Vás, že takových lidí byste si přáli mít ve svém životě víc, ne-li všechny. Už po první schůzce jsem se cítila mnohem lépe, měla jsem konkrétní odpovědi na své konkrétní otázky, a najednou jsem viděla světýlko na konci tunelu. Ráda bych zmínila fakt, ze koučink není samospasitelný a člověk na sobě musí pracovat. Ale bez té správné osoby, která Vás bude navigovat tou správnou cestou by to možné nebylo. Nyní jsem konečně po letech šťastná, spokojená sama se sebou. A to jsem teprve na začátku :o) Leni, ještě jednou díky!“

Lenka G.

V mém hlubokém zoufalství jsem se připravovala na sebevraždu. Již jsem neměla chuť žít. Všechno mi začalo připadat zbytečné a vnitřní bolest se stále zvyšovala. Toužila jsem pouze po jednom, jednou pro vždy mít konečně klid. Naštěstí jsem ale našla Alešovy stránky a spojila se s ním. Nesmírně mi pomohl. Poskytl novou naději a vysvětlil všechny příčiny mých stavů.

Petra S.

Cítila jsem se špatně, neustále se mi opakovaly velmi podobné životní situace, které mě vyčerpávaly. Nyní už vím odpověď na otázku PROČ… a hlavně už vím, co dělat, abych se těmto stavům vyhla a mohla tak žít v klidu a pohodě.

Klárka

Dnes je mi fajn a život se mi spravil. Ráda prožívám své dny. Díky.

Mirka D.

Jako malá jsem prožívala nesmírné týrání od své matky. Nebylo dne, kdy bych neprožívala strach a úzkost. Má výchova se mi přenesla do dospělosti a já nevěděla jak žít. Neuměla jsem si najít životního partnera a stále jsem prožívala vnitřní neklid a strach.

Lucka N.

Prošla jsem mnoha semináři a konzultacemi a stále nic. Stále stejná bolest a situace se mi opakovaly neustále ty samé dokola. Stejné vztahy a stejné rozchody, stejné utrpení. Myslela jsem si, že už je můj život k ničemu. Pak jsem nalezla tyto stránky a přihlásila se na konzultace. Již na prvním setkání mi Aleš tak nastartoval hlavu, že mi bylo jasné, že vítězství mám na dosah.

Leona J.

Po setkání s Alešem se mi rozsvítilo. Pomohl mi najít kořen všech mých stavů a mě se neskutečně ulevilo. Děkuji

Petr M.

Po mnoha terapiích a snahách se mi konečně dostalo pomoci a pochopení. Dostal jsem návody na všechny své životní situace a konečně jsem pochopil, že to, co se vidí se nemusí řešit. Je to pouze následek mých emočních rovnic z doby dětství a prvních vztahů.

Zbyněk

Aleš mi pomohl najít opět smysl života, který jsem bezvýsledně hledal po několik let. Pomohl mi najít mé emoční rovnice a mé okolí se proměnilo během několika týdnů.

Alois Peterka

Mé depresívní zatížení se neustále zvyšovalo. Byl jsem předrážděný. Přetvařoval jsem se, aby to na mně nikdo nepoznal. Na to jsem ale nebyl zvyklý a chtěl jsem najít příčinu svých problémů. Aleš mi pomohl zmapovat mé jednání a plně odstranit defekty v mozku.

Autor nechtěl být jmenován

Můj sexuální barometr se již od počátku vztahu pohyboval kolem 2. Věděla jsem, že s tím budu muset něco udělat, protože jsem měla strach, že mě můj partner opustí. Nikdo mi ale nedokázal pomoci odhalit mé mozkové programy, proč jsem byla tak strnulá. Aleš mi díky svým schopnostem doslova pronikl do mozku a odhalil zakletou příčinu z dětství. Dnes jsem happy a užívám si.

Petra K.

Odejít ze schůzky s Alešem je problém, protože se stále dozvídáte něco podstatného, co mění váš osobní i profesionální život. Stačí pozorně naslouchat, přemýšlet a jednat dle doporučení a začnete mít uklizeno v duši i v mysli.

Jarka

… zatím mám výborné pocity, setkání s vámi mi pomohla tak, že to na sobě poznám. Vaše terapie mi objasnila některé důležité příčiny mých problémů, takže už vím s čím bojovat. Právě teď mám dost práce, takže i více optimismu.

Ondra

…moc Vám děkuju, že jste mému snoubenci tak pomohl. Je to pro mě výjimečné už tím, že chlapi většinou za jinými chlapy se svými problémy nechodí a myslím, že pro ### nebylo vůbec jednoduché se někomu tak „vyjevit“. Jsem ráda, že to dokázal a že Vy jste mu u toho účinně asistoval. Často večer čte „Jak přemýšlí milionáři“ a někdy mě častuje citáty, až se musím smát. Vše, co jste mu řekl a s čím se mi ### svěřil, je velmi moudré a podle mého osobního názoru i pravdivé. Máme na to hodně podobný pohled, já se jako laik o psychologii docela zajímám. ### hodně nakoplo i mé těhotenství, je až dojemné jak se na mimčo těší a kamarádům ukazuje ten pidipuntík z ultrazvuku – stouplo mu sebevědomí, takže je to náš „velký taťka“. Byznys se mu začíná relativně pěkně rozbíhat, sehnala jsem mu 2 slušné kšefty a další přišly přes webovské stránky, máme je perfektě optimalizované, takže jsme vždy mezi prvními 5 na první straně, což je super. No, to jsem se rozepsala víc, než jsem chtěla… :) Takže suma sumárum Vaše terapie se stala dobrým vodítkem ### touhy změnit svůj život a dala celému jeho snažení mantinely a správný směr.

Snoubenka

Více o konzultacích a poradenství

Podívejte se na naše případové studie

Doporučujeme:  Muj-kompas.cz | CD Time management | CD o výchově dětí | DVD o talentu | DVD o dobrém pocitu | Životní partner | DVD finance | Jak zbohatnout | | Dobrý pocit | Léčba deprese | Partnerske vztahy | Emocni-rovnice.cz
Copyright © 2013  MindSoft s.r.o. Ochrana osobních údajů | RSS